Zdjęcie o mnie

O MNIE

Chcesz dowiedzieć się o mnie więcej?

Więcej o mnie - Kinga Szeremeta

Terapeuta prowadzący psychoterapię indywidualną w prywatnym gabinecie, oraz prowadzący terapię on-line za pośrednictwem komunikatorów Skype, Messenger, What'sApp.
Zajmuje się psychoterapią indywidualną, poradnictwem psychologicznym i coachingiem. Pracuje z osobami zmagającymi się z zaburzeniami nerwicowymi ( napady paniki i silnego lęku, nerwica żołądka, nerwica serca, itp.) zaburzeniami nastroju (depresja, obniżenie nastroju, stany depresyjne) oraz kryzysami emocjonalnymi. Niesie pomoc osobom cierpiącym z powodu utraty bliskiej osoby (śmierć, rozwód, rozpad związku), osobom zmagającym się z niskim poczuciem własnej wartości, mającym problemy w relacjach z innymi oraz z osobami doświadczającymi lęku przed bliskością.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

Ukończyłam 5 letnie studia magisterskie na Uniwersytecie SWPS (dawniej Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej), gdzie otrzymałam tytuł magistra psychologii. Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Klinice Psychiatryczno – Psychologicznej PsychoMedic, w której miałam okazję uczestniczyć w spotkaniach superwizyjnych. Brałam czynny udział w psychoterapii grupowej na Oddziale Dziennym Kliniki Nerwic w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

swps MINI

Magister Psychologii

Studia SWPS

 • Ukończyłam 5 letnie studia magisterskie na Uniwersytecie SWPS (dawniej Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej), gdzie otrzymałam tytuł magistra psychologii.
psychomedic mini2

Doświadczenie

PsychoMedic

 • Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Klinice Psychiatryczno – Psychologicznej PsychoMedic, w której miałam okazję uczestniczyć w spotkaniach superwizyjnych
instytut mini2

Psychoterapia grupowa

Instytut Psychiatrii i Neurologii

 • Brałam czynny udział w psychoterapii grupowej na Oddziale Dziennym Kliniki Nerwic w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Stale poszerzam swoją wiedzę oraz podlegam superwizji by w pełni rzetelnie i kompetentnie udzielać pomocy moim pacjentom.

Prywatnie pasjonuję się światem zwierząt. Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Psychologia Zwierząt w Colegium Humanitatis. Jestem szczęśliwą posiadaczką dwóch wspaniałych czworonogów, a także staram się pomagać tym, które swojego człowieka jeszcze nie znalazły. Kocham muzykę i taniec. Niedawno odkryłam w sobie także pasję do renowacji starych mebli. Kocham to co robię i nie wyobrażam sobie życia bez radości jaką daje mi kontakt z ludźmi.

 • Terencjusz napisał: Człowiekiem jestem i nic co ludzkie nie jest mi obce – tak samo mi nie są obce ludzkie dramaty i nie raz zmagałam się z przeciwnościami losu. To pomogło mi stać się lepszym człowiekiem ale przede wszystkim lepszym terapeutą oraz dało mi możliwość lepszego zrozumienia moich pacjentów.

OPINIE PACJENTÓW

Przeczytaj opinie pacjentów o mnie umieszczone na portalu znanylekarz.pl
 • Trafiłem do Pani Kingi jako Psychologa z polecenia znajomej. W pewnym momencie życia człowiek sam nie zdaje sobie sprawy z tego, że stan w jakim się znajduje to choroba, a za taką można śmiało uznać depresję z jaką się borykałem. Borykałem i piszę to z pełną świadomością, teraz jestem innym człowiekiem. Sesje trudne emocjonalnie, szczególnie dla mężczyzny który musi się otworzyć, ale teraz wiem, że właśnie tego potrzebowałem. Pani Kinga jest wspaniałych psychologiem który potrafi celnie odnaleźć we mnie to co powodowało mój stan. Z całego serca dziękuję i serdecznie polecam Panią Kingę jako psychologa, gdyż jest osobą ciepłą, otwartą i potrafiącą wydobyć z nas to z czym chyba każdy mężczyzna ma problem, czyli z otwarciem się i mówieniem wprost o tym co czujemy. Pani Kingo, bardzo Pani dziękuję i kontynuujmy nasze sesje, bo są dla mnie ogromnie ważne.
  Zadowolony
 • Choroba na którą cierpię ogranicza mi w dużym stopniu normalne funkcjonowanie. Na moje szczęście mamy internet, Skype i możliwość sesji online. Bardzo polecam Panią Kingę. Po długim czasie unikania ludzi, problemów z samą sobą powoli wracam do życia. Otwieram się na świat i zaczynam czuć, że żyję. Nawet miałam rozmowę w sprawie pracy, co kiedyś wydawało się niemożliwe. Pani Kingo - dziękuję. Przynajmniej tyle mogę dla Pani zrobić w podziękowaniu za Pani pomoc, która znaczy dla mnie więcej niż cokolwiek innego.
  Aga
 • Dziękuję Pani Kingo. Za cierpliwość i wyrozumiałość. Terapia trwała długo. Ale mężczyźnie niełatwo jest się otworzyć. Małymi kroczkami mobilizowala mnie Pani do pracy nad sobą i do zmian. Było warto.
  Rafal
 • Świetna Specjalistka, bardzo dobry człowiek, terapia trwała ponad 10 miesięcy, serdecznie polecam, warto mieć kontakt do osoby, która profesjonalnie pomoże w ciężkiej sytuacji emocjonalnej.
  Tomasz
 • "Specjalistów" odwiedziłam kilku zanim w końcu trafilam do p.Kingi. Z potwornego lęku, paraliżu życiowego i braku jakiejkolwiek perspektywy na normalność przeszłam do pełni życia, bez strachu, płaczu, rozpaczy. Pani Kingo dziękuje! W końcu jest tak zwyczajnie normalnie.
  Mela
 • Wspaniała, ciepła kobieta, w jej gabinecie czułam się bezpiecznie, zawsze pomoze w razie kłopotu. Polecam szczególnie w sprawach kryzysu w związku i innych problemów z akceptacją. Pomogla mi w ciężkiej chwili. Dziekuje i polecam.
  Marta
 • Lekarz godny polecenia. Pacjenta traktuje z nalezytym szacunkiem i poswieca mu wystarczajaco duzo czasu podczas wizyty. Polecam
  Ewelina
 • Pani Kinga wyciągnęła mnie z "dołka" w którym trwałem bardzo długo. Nie przypuszczałem nigdy, że coś lub ktoś jest w stanie to zmienić. Po terapii z Panią Kingą chce znów żyć pełną para...garściami brać... :) :)
  Grzegorz
 • Z Panią Kingą spotykam się od roku za pośrednictwem programu Skype. Jestem jej niesamowicie wdzięczna za cały ten czas który mi poświęciła i za pracę jaką wspólnie wykonałyśmy. Dzięki tym spotkaniom moje podejście do życia, do samej siebie zmieniło się o 180 stopni. Patrzę teraz na świat z optymizmem, bez lęków, które wcześniej atakowały mnie każdego dnia. Pani Kinga stwarza atmosferę pełną zaufania, poświęca należytą ilość czasu a nawet więcej jeśli trzeba i traktuje pacjenta w sposób absolutnie profesjonalny.
  J.
 • Bardzo serdeczna Pani psychoterapeutka. Widać, że wybrała zawód z powołania, bo bije od niej chęć pomocy. Bardzo polecam wizytę u niej każdemu zmagającemu się z jakimiś problemami.
  Joanna
 • Świetna psychoterapeutka. Jej wnikliwa analiza mojego przypadku pomogła mi na spojrzenie z innej strony na parę kwestii. Nie miałem żadnego problemu z otworzeniem się, sesje prowadzone były w przyjaznej atmosferze. Już po pierwszej wizycie, po wyrzuceniu z siebie tego, co od jakiegoś czasu kotłowało mi się głowie, poczułem ulgę.
  Piotr
 • to była moja pierwsza wizyta ale od razu dało sie wyczuć dobra atmosfere, chęć pomocy i zaangażowanie. Wizyta bez zegarka w ręku miałem czas na wygadanie.
  kam.key
 • Niezwykle mądra, ciepła i konkretna osoba. Spotkanie z Panią Doktor to czysta przyjemność i efektowna pomoc. Polecam z czystym sercem. Każdemu życzę spotkać tak wspaniałą osobę w swoim życiu.
  Marta
 • Polecam Panią Kingę! Jest świetna w tym co robi. Bardzo mi pomogła. Te spotkania były mi bardzo potrzebne. Przy okazji, dziękuje za pomoc Pani Kingo :)
  Agnieszka S.
 • Przyznam, że byłam sceptyczna co do terapii, ale już po pierwszej wizycie poczułam, że to był dobry pomysł. Pani Kinga jest bardzo ciepła i pomocna. Zawsze słucha pacjenta, ale też udziela wielu cennych wskazówek. Terapia sprawiła, że zaczynam wierzyć w siebie i inaczej patrzeć na otaczający mnie świat :) Czuje, że jestem na dobrej drodze. Szczerze polecam!
  Olga
 • Pani Kinga jest bardzo dobrym terapeutą. Pomaga spojrzeć na sytuację z innej perspektywy i zrozumieć więcej. Już po kilku sesjach zauważyłam dużą poprawę.
  Gata
 • Polecam! Po serii spotkań z Panią Kingą mój duży problem zdecydowanie uległ złagodzeniu. Przed pierwszą wizytą nie wiedziałem czy czegokolwiek się spodziewać, ale pozytywnie się zaskoczyłem. Pani Kinga uważnie słucha i dzieli się trafnymi wskazówkami i radami, które pomagają spojrzeć na te same sprawy zdroworozsądkowo i obiektywnie.
  Podpis
 • W pewnym momencie życia utknąłem z problemem z przeszłości - blokada, przeszkoda. Decydując się na wizytę u Pani Kingi zastanawiałem się, mając swoje przekonania jako mężczyzna, czy to w ogóle ma sens i czy terapia ma sens?! Owszem...ma! Pani Kinga słucha uważnie, analizuje i widzi dla mnie „światełko w tunelu” przez co też moje spojrzenie zaczyna nabierać tempa, którego mi brakuje. Dziękuję i z czystym sumieniem polecam!
  Marcin
 • Pewnie wahasz się jeszcze czy można zaufać Pani Kindze i czy jest dobrym specjalistą ? A może będzie to Twoja pierwsza wizyta w życiu lub kolejna próba zaufania psychologowi/terapeucie po poprzedniej nieudanej współpracy ? Powiem Ci, że też byłem w takiej sytuacji.. I na prawdę nie masz się czego bać ! Pani Kinga to profesjonalistka, bardzo ciepło Cię przywita i będziesz mógł/a porozmawiać z Nią o wszystkim jak z najlepszym przyjacielem. Nie ocenia, nie krytykuje tylko zadaje pomocne pytania i szuka podstaw, z których wynikają Twoje problemy, dokładnie je analizuje i tłumaczy abyś mógł/a lepiej to zrozumieć i uporać się z nimi. Wizyta odbywa się w dyskretnym i przytulnym pokoju, w ogóle nie przypominającym żadnego gabinetu ! Bardzo gorąco polecam Panią Kingę ! Dopiero parę miesięcy temu zacząłem terapię, ale już po pierwszym spotkaniu wiedziałem, że jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Widzę u siebie bardzo duże i pozytywne zmiany, przychodzę na spotkania z przyjemnością ! Jeśli masz wątpliwości to po prostu umów się na wizytę i sam sprawdź, że to co napisałem to prawda i stwierdzenie faktów :)Serdecznie pozdrawiam Marcin
  Marcin
 • Wciąż jestem w trakcie współpracy z Panią doktor i polecam ją z całego serca! Spokojna, nie ocenia, słucha z uwagą i udziela trafnych rad i diagnoz.
  Pacjent
 • Pani Kinga jest bardzo miłą osobą. Umie wysłuchać i szczerze doradzić. Wizyta odbyła się w przyjemnej atmosferze.
  Mariusz S.
 • Pani Kinga jest wspaniałą osobą, pełną empatii i zrozumienia, bardzo zaangażowaną w problemy pacjenta. Wzbudza zaufanie od pierwszej wizyty. Na spotkaniach czułam się otoczona opieką i troską, otrzymałam ogrom wsparcia w trudnych chwilach. Polecam z całego serca!
  K.
 • Pani Kinga jest bardzo zaangażowana w proces terapeutyczny, bardzo dokładnie wszystko wyjaśnia, jest empatyczne, wyrozumiała i łagodna, można liczyć na wsparcie Pani Kingi w sytuacji kryzysowej. Bardzo polecam!!
  Sandra
 • Fantastyczna osoba, bardzo zaangażowana, ciepła i empatyczna, dopiero zaczynam terapię i to była moja pierwsza wizyta ale dzięki atmosferze i podejściu Pani doktor stres jest praktycznie zerowy.
  Joanna
 • W gabinecie Pani Kingi mimo stresu i obaw poczułam sie bardzo bezpiecznie, to była moja pierwsza wizyta i napewno nie ostatnia. Bardzo ciepłe przyjęcie i kierowanie rozmową...bardzo polecam ;)
  K.K
 • Pani Kinga jest osobą bardzo zaangażowaną profesjonalną i kompetentną z dużą dozą zrozumienia. Bardzo polecam.
  L
 • Pani Kinga jest osobą która potrafi wysłuchać problem drugiego człowieka. Zaangażowanie oraz skuteczna pomoc Pani psycholog pozwoliła mi raz na zawsze rozwiązać życiowy problem oraz o nim zapomnieć. Podejście Pani psycholog do pacjenta zasługuje na wyjątkowa pochwałe, nie znam drugiej tak delikatnej osoby. Sam głos Pani Kingi uspokaja dusze od wewnątrz i pozwala wyrzucić z siebie złe emocje. Bardzo rzadko wyrażam swoje opinnie na temat lekarzy, ale w tym przypadku nie mogłem postąpić inaczej. Bardzo gorąco zachęcam do spotkań z Panią Kingą która napewno wskaże Państwu odpowiednią drogę do wyjścia z problemów które na co dzień nas przytłaczają. Pozdrawiam Sebastian
  Sebastian K
 • Bardzo uprzejma Pani, nie pospiesza, nie naciska. Ze spokojem podchodząca do każdego problemu. Po wielu innych terapiach w końcu znalazłam właściwą osobę.
  Agnieszka
PROFIL

na znanylekarz.pl

Informację o mnie, a także mój kalendarz i możliwość umówienia wizyty znajdziesz na znanylekarz.pl

 

 • Żadna droga w moim życiu nie była tak długa jak ta, która miała mnie zaprowadzić do mnie samej.
  Alice Miller
TOP