fbpx
Zdjęcie o mnie

O MNIE

Chcesz dowiedzieć się o mnie więcej?

Więcej o mnie - Kinga Szeremeta

Kinga Szeremeta - ZnanyLekarz.pl
Terapeuta prowadzący psychoterapię indywidualną w prywatnym gabinecie, oraz prowadzący terapię on-line za pośrednictwem komunikatorów Skype, Messenger, What'sApp.
Zajmuje się psychoterapią indywidualną, poradnictwem psychologicznym i coachingiem. Pracuje z osobami zmagającymi się z zaburzeniami nerwicowymi ( napady paniki i silnego lęku, nerwica żołądka, nerwica serca, itp.) zaburzeniami nastroju (depresja, obniżenie nastroju, stany depresyjne) oraz kryzysami emocjonalnymi. Niesie pomoc osobom cierpiącym z powodu utraty bliskiej osoby (śmierć, rozwód, rozpad związku), osobom zmagającym się z niskim poczuciem własnej wartości, mającym problemy w relacjach z innymi oraz z osobami doświadczającymi lęku przed bliskością.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

Ukończyłam 5 letnie studia magisterskie na Uniwersytecie SWPS (dawniej Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej), gdzie otrzymałam tytuł magistra psychologii. Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Klinice Psychiatryczno – Psychologicznej PsychoMedic, w której miałam okazję uczestniczyć w spotkaniach superwizyjnych. Brałam czynny udział w psychoterapii grupowej na Oddziale Dziennym Kliniki Nerwic w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

swps MINI

Magister Psychologii

Studia SWPS

 • Ukończyłam 5 letnie studia magisterskie na Uniwersytecie SWPS (dawniej Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej), gdzie otrzymałam tytuł magistra psychologii.
psychomedic mini2

Doświadczenie

PsychoMedic

 • Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Klinice Psychiatryczno – Psychologicznej PsychoMedic, w której miałam okazję uczestniczyć w spotkaniach superwizyjnych
instytut mini2

Psychoterapia grupowa

Instytut Psychiatrii i Neurologii

 • Brałam czynny udział w psychoterapii grupowej na Oddziale Dziennym Kliniki Nerwic w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Stale poszerzam swoją wiedzę oraz podlegam superwizji by w pełni rzetelnie i kompetentnie udzielać pomocy moim pacjentom.

Prywatnie pasjonuję się światem zwierząt. Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Psychologia Zwierząt w Colegium Humanitatis. Jestem szczęśliwą posiadaczką dwóch wspaniałych czworonogów, a także staram się pomagać tym, które swojego człowieka jeszcze nie znalazły. Kocham muzykę i taniec. Niedawno odkryłam w sobie także pasję do renowacji starych mebli. Kocham to co robię i nie wyobrażam sobie życia bez radości jaką daje mi kontakt z ludźmi.

 • Terencjusz napisał: Człowiekiem jestem i nic co ludzkie nie jest mi obce – tak samo mi nie są obce ludzkie dramaty i nie raz zmagałam się z przeciwnościami losu. To pomogło mi stać się lepszym człowiekiem ale przede wszystkim lepszym terapeutą oraz dało mi możliwość lepszego zrozumienia moich pacjentów.

OPINIE PACJENTÓW

Przeczytaj opinie pacjentów o mnie umieszczone na portalu znanylekarz.pl
 • Trafiłem do Pani Kingi jako Psychologa z polecenia znajomej. W pewnym momencie życia człowiek sam nie zdaje sobie sprawy z tego, że stan w jakim się znajduje to choroba, a za taką można śmiało uznać depresję z jaką się borykałem. Borykałem i piszę to z pełną świadomością, teraz jestem innym człowiekiem. Sesje trudne emocjonalnie, szczególnie dla mężczyzny który musi się otworzyć, ale teraz wiem, że właśnie tego potrzebowałem. Pani Kinga jest wspaniałych psychologiem który potrafi celnie odnaleźć we mnie to co powodowało mój stan. Z całego serca dziękuję i serdecznie polecam Panią Kingę jako psychologa, gdyż jest osobą ciepłą, otwartą i potrafiącą wydobyć z nas to z czym chyba każdy mężczyzna ma problem, czyli z otwarciem się i mówieniem wprost o tym co czujemy. Pani Kingo, bardzo Pani dziękuję i kontynuujmy nasze sesje, bo są dla mnie ogromnie ważne.
  Zadowolony
 • Choroba na którą cierpię ogranicza mi w dużym stopniu normalne funkcjonowanie. Na moje szczęście mamy internet, Skype i możliwość sesji online. Bardzo polecam Panią Kingę. Po długim czasie unikania ludzi, problemów z samą sobą powoli wracam do życia. Otwieram się na świat i zaczynam czuć, że żyję. Nawet miałam rozmowę w sprawie pracy, co kiedyś wydawało się niemożliwe. Pani Kingo - dziękuję. Przynajmniej tyle mogę dla Pani zrobić w podziękowaniu za Pani pomoc, która znaczy dla mnie więcej niż cokolwiek innego.
  Aga
 • Dziękuję Pani Kingo. Za cierpliwość i wyrozumiałość. Terapia trwała długo. Ale mężczyźnie niełatwo jest się otworzyć. Małymi kroczkami mobilizowala mnie Pani do pracy nad sobą i do zmian. Było warto.
  Rafal
 • Świetna Specjalistka, bardzo dobry człowiek, terapia trwała ponad 10 miesięcy, serdecznie polecam, warto mieć kontakt do osoby, która profesjonalnie pomoże w ciężkiej sytuacji emocjonalnej.
  Tomasz
 • "Specjalistów" odwiedziłam kilku zanim w końcu trafilam do p.Kingi. Z potwornego lęku, paraliżu życiowego i braku jakiejkolwiek perspektywy na normalność przeszłam do pełni życia, bez strachu, płaczu, rozpaczy. Pani Kingo dziękuje! W końcu jest tak zwyczajnie normalnie.
  Mela
 • Wspaniała, ciepła kobieta, w jej gabinecie czułam się bezpiecznie, zawsze pomoze w razie kłopotu. Polecam szczególnie w sprawach kryzysu w związku i innych problemów z akceptacją. Pomogla mi w ciężkiej chwili. Dziekuje i polecam.
  Marta
 • Lekarz godny polecenia. Pacjenta traktuje z nalezytym szacunkiem i poswieca mu wystarczajaco duzo czasu podczas wizyty. Polecam
  Ewelina
 • Pani Kinga wyciągnęła mnie z "dołka" w którym trwałem bardzo długo. Nie przypuszczałem nigdy, że coś lub ktoś jest w stanie to zmienić. Po terapii z Panią Kingą chce znów żyć pełną para...garściami brać... :) :)
  Grzegorz
PROFIL

na znanylekarz.pl

Informację o mnie, a także mój kalendarz i możliwość umówienia wizyty znajdziesz na znanylekarz.pl

 

Kinga Szeremeta - ZnanyLekarz.pl
 • Żadna droga w moim życiu nie była tak długa jak ta, która miała mnie zaprowadzić do mnie samej.
  Alice Miller
TOP