Zdjęcie Psychoterapia Warszawa

PSYCHOTERAPIA INDYWIDUALNA WARSZAWA-URSYNÓW

Zapraszam do gabinetu na terapię indywidualną

Psychoterapia indywidualna w gabinecie - Warszawa Ursynów

Jak według mnie powinna wyglądać relacja PACJENT - TERAPEUTA?

Głęboko wierzę w to, że relacja pomiędzy pacjentem a terapeutą powinna opierać się na obustronnej akceptacji i zrozumieniu. Uważam, że terapeutę należy wybierać mądrze kierując się zarówno jego doświadczeniem, ale także własną intuicją czy dany specjalista będzie odpowiadał nam jako człowiek po prostu. Dlatego przed przystąpieniem do terapii, oferuję pacjentowi wstępną rozmowę telefoniczną, aby mógł podjąć decyzję w oparciu o pierwszy kontakt, a nie tylko o suche informacje zamieszczone na stronie internetowej. 

Spotkajmy się!

Każdego, kto odwiedza mój gabinet traktuję z najwyższym szacunkiem i akceptacją, Nie oceniam, nie krytykuję, nie wystawiam opinii. Wierzę, ze każdy człowiek jest inny i ma prawo do swojej odmienności, a słabości i ograniczenia sprawiają ze stajemy się bardziej ludzcy i dostajemy szansę na ciągłe ulepszanie samego siebie.

Jak to działa?

Poznajmy się

Pierwsze spotkanie poświęcone zostanie na wzajemne poznanie się. Będzie to czas na zgłębienie Twojego problemu, Twoich oczekiwań wobec terapii, a także na zadanie ważnych dla Ciebie pytań. Moim zadaniem będzie, odpowiedzieć na Twoje pytania, wyjaśnić dokładnie jak pracuję oraz wyznaczyć kierunek terapii.

Terapia

Gdy już zdecydujesz się na współpracę ustalimy dogodne dla Ciebie terminy spotkań. Z moimi klientami zazwyczaj spotykam się raz w tygodniu na sesję trwającą 50 minut. W terapii istotna jest regularność spotkań, natomiast jeśli zachodzi taka potrzeba, sesje mogą odbywać się częściej lub rzadziej, pod warunkiem ze będzie to słuszne terapeutycznie.

Czego się spodziewać?

01

Pomogę Ci przejść drogę do pozytywnej zmiany i samoulepszenia. Wspólnie przyjrzymy się przeżywanym przez Ciebie emocjom, doświadczanym myślom i przejawianym zachowaniom. Dzięki psychoterapii uświadomisz sobie jak one przejawiają się i jak wpływają na Twój sposób reagowania na zdarzenia i zmiany w Twoim otoczeniu.

02

Będziesz w stanie rozpoznawać i unikać nieprawidłowych wzorów zachowania zastępując je nowymi, lepszymi dla Ciebie.

03

Lepiej zrozumiesz siebie, wyznaczone przez siebie cele i wyznawane wartości. W rezultacie, będziesz w stanie rozpoznać i wyrazić swoje prawdziwe JA oraz w pełni wykorzystać swój potencjał.

W jaki sposób będziemy pracować?

USTALENIE PODSTAW PROBLEMU

Rozmowa celem poznania się i zrozumienia podstaw problemu.

SESJE PSYCHOLOGICZNE

Sesje on-line podczas których wspólnie pracujemy nad Twoimi problemami. To etap pracy nad znalezieniem rozwiązania.

WYNIK KOŃCOWY

To etap który osiągamy wspólnie, a w którym uznajesz, że terapia przyniosła zamierzony skutek.
 • Terencjusz napisał: Człowiekiem jestem i nic co ludzkie nie jest mi obce – tak samo mi nie są obce ludzkie dramaty i nie raz zmagałam się z przeciwnościami losu. To pomogło mi stać się lepszym człowiekiem ale przede wszystkim lepszym terapeutą oraz dało mi możliwość lepszego zrozumienia moich pacjentów.

OPINIE PACJENTÓW

Przeczytaj opinie pacjentów o mnie umieszczone na portalu znanylekarz.pl
 • Trafiłem do Pani Kingi jako Psychologa z polecenia znajomej. W pewnym momencie życia człowiek sam nie zdaje sobie sprawy z tego, że stan w jakim się znajduje to choroba, a za taką można śmiało uznać depresję z jaką się borykałem. Borykałem i piszę to z pełną świadomością, teraz jestem innym człowiekiem. Sesje trudne emocjonalnie, szczególnie dla mężczyzny który musi się otworzyć, ale teraz wiem, że właśnie tego potrzebowałem. Pani Kinga jest wspaniałych psychologiem który potrafi celnie odnaleźć we mnie to co powodowało mój stan. Z całego serca dziękuję i serdecznie polecam Panią Kingę jako psychologa, gdyż jest osobą ciepłą, otwartą i potrafiącą wydobyć z nas to z czym chyba każdy mężczyzna ma problem, czyli z otwarciem się i mówieniem wprost o tym co czujemy. Pani Kingo, bardzo Pani dziękuję i kontynuujmy nasze sesje, bo są dla mnie ogromnie ważne.
  Zadowolony
 • Choroba na którą cierpię ogranicza mi w dużym stopniu normalne funkcjonowanie. Na moje szczęście mamy internet, Skype i możliwość sesji online. Bardzo polecam Panią Kingę. Po długim czasie unikania ludzi, problemów z samą sobą powoli wracam do życia. Otwieram się na świat i zaczynam czuć, że żyję. Nawet miałam rozmowę w sprawie pracy, co kiedyś wydawało się niemożliwe. Pani Kingo - dziękuję. Przynajmniej tyle mogę dla Pani zrobić w podziękowaniu za Pani pomoc, która znaczy dla mnie więcej niż cokolwiek innego.
  Aga
 • Dziękuję Pani Kingo. Za cierpliwość i wyrozumiałość. Terapia trwała długo. Ale mężczyźnie niełatwo jest się otworzyć. Małymi kroczkami mobilizowala mnie Pani do pracy nad sobą i do zmian. Było warto.
  Rafal
 • Świetna Specjalistka, bardzo dobry człowiek, terapia trwała ponad 10 miesięcy, serdecznie polecam, warto mieć kontakt do osoby, która profesjonalnie pomoże w ciężkiej sytuacji emocjonalnej.
  Tomasz
 • "Specjalistów" odwiedziłam kilku zanim w końcu trafilam do p.Kingi. Z potwornego lęku, paraliżu życiowego i braku jakiejkolwiek perspektywy na normalność przeszłam do pełni życia, bez strachu, płaczu, rozpaczy. Pani Kingo dziękuje! W końcu jest tak zwyczajnie normalnie.
  Mela
 • Wspaniała, ciepła kobieta, w jej gabinecie czułam się bezpiecznie, zawsze pomoze w razie kłopotu. Polecam szczególnie w sprawach kryzysu w związku i innych problemów z akceptacją. Pomogla mi w ciężkiej chwili. Dziekuje i polecam.
  Marta
 • Lekarz godny polecenia. Pacjenta traktuje z nalezytym szacunkiem i poswieca mu wystarczajaco duzo czasu podczas wizyty. Polecam
  Ewelina
 • Pani Kinga wyciągnęła mnie z "dołka" w którym trwałem bardzo długo. Nie przypuszczałem nigdy, że coś lub ktoś jest w stanie to zmienić. Po terapii z Panią Kingą chce znów żyć pełną para...garściami brać... :) :)
  Grzegorz
PROFIL

na znanylekarz.pl

Informację o mnie, a także mój kalendarz i możliwość umówienia wizyty znajdziesz na znanylekarz.pl

 

Przeczytaj moje wpisy na blogu

VIEW ALL -
TOP